Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/kmksiazki/ftp/sklep/shop/lib/shop.class.php on line 375
Księgarnia wysyłkowa: książki i albumy | poradniki – Tychy

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/kmksiazki/ftp/sklep/shop/lib/smarty/Smarty.class.php on line 1327

Klub Miłośników Książki

tel. (32) 218-21-75
fax (32) 218-21-76
kmk@alpha.pl

Firma wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającego: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Owczarskiej 9, 43-100 Tychy, NIP: 634-008-03-14, REGON: 271700546

Imię i Nazwisko

Telefon

E-mail

Miejscowość

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ELETRON z siedzibą w Mikołowie przy ul. Wspólna 1 zawartych w niniejszym formularzu moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie lub odpowiedzi na złożone zapytanie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych osobowych, a także przysługującym mi prawie wglądu i poprawiania moich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ELETRON z siedzibą w Mikołowie przy ul. Wspólna 1 zawartych w niniejszym formularzu moich danych osobowych w celach marketingowych. Oświadczam, że zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych osobowych, a także przysługującym mi prawie wglądu i poprawiania moich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej (np. e-mail, telefon).